Minu õhtud / My nights

Neljapäeva õhtul oli nii ilus ilm, et patt oli tuppa jääda. Mu elutoa aknast avanes selline vaade, mis kohe sundis minema mägedesse. Thursday evening the weather was so beautiful that it would have been sinful to stay inside. I have such a great view from my window, it just forced me to go to the mountains. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Läksin. Arvan, et kuskil 300m minu kodust, ülesse mäkke ja siis nii 30m mäest alla. Järve äärde, kus on täielik üksindus ja rahu. Kuna mägi alla on pea püstloodis, siis turnimine ei olnud kerge, aga tasus igati ära.
Ja nüüd leiabki iga ilus õhtu mu sealt. See on minu mediteerimise kivi. Ja vaated, mis mulle avanevad. Miljoni dollari vaade, kas pole?!

I went. I think it was about 300m from my home, up to the mountain and then 30 m down. I arrived to the lake where it is total peace and solitude. Because the mountain is almost straight down then it was nor easy to climb it but it was worth of it.

And now You can find me there every beautiful evening. It is my meditation rock. And the view I have – just worth a million dollars, isn’t it?!

 rikaste rajoonis 019 (640x480)   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vaade ka alt ülesse, kuhu pean tagasi ronima. A view down from up where I need to go back.

ühel neljapäeva õhtul 006 (640x480)

*****************************

Soomes küll trolle ei ole, aga kujutan ette, et just siin nad elaksid. Või siin.  Aga mine tea, äkki elabki. There are no trolls in Finland but if there were I would imagine that they would live here. But You never know, maybe they live.

ühel neljapäeva õhtul 010 (640x480)   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Igatahes rähne on seal metsas küll hulgi, hoolsalt toksivad. Anyhow there are a lot of woodpeckers in the woods, they keep tapping.

*****************************

Veidi minu elupaigast eemal on nn "valgekraede" elamurajoon. Küll seal on ilusad majad ja võrratud aiad. Mõned näited vaid. Eriti klõpsida ei julgenud, äkki kutsuvad poliisi. Majad on mäe küljel, vaatega järvele.
Ja iga maja juures seisavad rahulikult rattad, ei ole nad kinni lukkude/tabadega, nagu meil Eestis kombeks.

A little about my living space – a little bit farther away is so called "white collar" residential district. There are very beautiful houses and gardens. Here are some examples. I did not dare to take more pictures, maybe they would call the police. The house is on the side of the mountain overlooking a lake.

There are bikes next to every house and they are not locked like they are in Estonia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA   rikaste rajoonis 003 (640x480)  OLYMPUS DIGITAL CAMERA   rikaste rajoonis 006 (640x480)   rikaste rajoonis 009 (640x480)

****************************

Kuna siin ütlevad kõik kõigile "moi" või "terve", siis on tunne, nagu olekski kodus. Terve küla tuttavaid täis ja polegi tähtis, et ei ole halli aimugi, kes tervitaja oli. See on võrratult hea tunne Lai naeratusAll the people say here "moi" and "terve" so it feels like being home. A whole village full of friends and it does nor even matter that I have no idea who the greeters were. It is wonderful feeling.

Comments on: "Minu õhtud / My nights" (2)

  1. Paistab, et sinus on fotograafiannet – pildid lähevad aina ilusamaks.

  2. Tänan:)) Pole ju raske saada ilusat pilti, kui modell – loodus, on ilus.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: