Imeilus pühapäev, päike ja parajalt külma – no kuidas sa istud toas. Kuna mul oli nagunii Elina juurde asja, ühitasin kaks asja ja otsustasin minna järvele. Muidugi oli ka Rapsu, minu siinne rendikoer Koeranägu, kohe kambaline kaasa tulema. Kuna Elina oli väga sobivalt läinud lastega Sappeesse Silmapilgutusega naeratus, siis palusin Terolt Rapsut kaasa. Eks ta veidike kahtles, aga saime loa minna. Ei pea lisamagi, et olime rõõmsad mõlemad Naeratus.

A wonderful Sunday, sun is shining and a right amount of cold – how can you sit inside. Since I had to go the Elina´s place then I decided to connect two things and go to the lake. Of course Rapsu, my rent dog Koeranägu, willing to go instantly. Since Elina had, very conveniently, went to Sappeesse Silmapilgutusega naeratus, then I asked Tero if I could take Rapsu with me. He was a bit hesitant but he gave his permission. I do not have to mention that we both were happy Naeratus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  päike 006 (640x480)

Kui veel paar õhtut tagasi tuli kohati järvel käia jalad vees, siis paar külma ööd olid teinud oma töö. Kui eelmised pildid olid tehtud kaldalt veele, siis seekord samad kohad veelt maale. Rapsul olid muidugi omad teed ja uurimised.

When a couple of days ago you had to walk feet in water on the lake but a few cold nights had done their job. The last photos were taken from the bank to water then this time the same spots vice versa. Rapsu of course had his own ways and investigations.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  päike 012 (640x480)  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vahepeal oli ka Tero jääle jõudnud ja tema plaan selleks päevaks oli sedasorti suusatamine. Laisk mees, eksole Silmapilgutusega naeratus. Paraku pidime Rapsuga peagi lahkuma rõõm peremehe nägemisest asendus pahameelega imeliku agregaadi vastu. Tema ei mõistnud midagi pidada sellisest suusatamisest. Kui vari alla jääle langes, oli Rapsu valmis võitlusse asuma. Jätsime peremehe siis oma imelikke tegemisi tegema ja läksime oma teed.
Meanwhile Tero had arrived to the ice and his plan for today was that kind of skiing. Lazy, isn´t he Silmapilgutusega naeratus.  Unfortunately Rapsu and I had to leave because the joy of seeing master replaced with resentment to the odd aggregate. He did not understand that way of skiing. When the shadow fell down on the ice Rapsu was ready to fight. We left the master to do his wierd actuvity and went our own way.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kui aga nüüd naljatamata ja ausalt rääkida, imetlen ma igati Elina peret. Alati on neil tegemisi – sportlikke ja huvitavaid. Ka nende lapsed Siiri ja Lauri hoolivad enam väljas toimetamisest, kui vaid arvutis istumisest. Mul on tõest väga hea meel, et oleme Elinaga sõpradeks saanud. Meie mõttemaailm on nii sarnane.
Without jokes and saying honestly I admire Elina´s family. They are always up to something – Sporty and interesting. Their children Siiri and Lauri alsi care much more about being outside than being on the computer. I am really glad that I have made friends with Elina, our thinking is so alike.

Comments on: "Jalutuskäik vee peal. / A walk on the water." (4)

  1. Vahva koer sul seal kaasa jalutamas!
    On tal mingi tõuga ka või tavaline kranz?

  2. On jah, vahva ja ikka puhas tõukoer – Lapi karjakoer. Ainuke, mis teda nn puhtusest “päästab”, on asjaolu, et üks silm on pruun ja teine sinine. Tegelikkuses teeb see Rapsu veelgi vahvamaks tegelaseks:))

  3. Aet – mul on sinu üle siiralt hea meel! Millegipärast olen viimastel päevadel palju su peale mõelnud. Et kuidas sul küll läheb? Ja vastuseks tuli siis see postitus sinu poolt 🙂 Tõeliselt tore neljajalgne sõber!

  4. Tänan Tiina, et meeles pead. Just jõudsin tagasi kahetunniselt matkalt kohalikul järvel. Ma pole juba aastaid olnud nii sportlik, kui nüüd siin:))

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: